Madencilik hakkında bilmeniz gerekenler nelerdir?

Comments · 69 Views

Madencilik, özel bir programla donatılmış bir bilgisayarın kripto para birimi madenciliği için gerekli hesaplamaları yaptığı bir süreçtir.

Para kazanmak için kripto para madenciliği yapacak birkaç bilgisayara ihtiyacınız olacak. Ancak başka bir seçenek daha var - bulut madenciliği. Kripto para birimlerinin bulut madenciliği, kripto para birimlerinin üretimi için kapasitelerin satın alınmasıdır. Size, kripto para biriminde gelir elde etmenizi sağlayacak kiralık bilgi işlem gücü sağlanır. Bitcoin, ethereum, litecoin ve diğer birçok dijital para birimini madencilik yapabilirsiniz.

Bulut madenciliği, bitcoin için değil, para için ekipman satın alınmasıdır. Ekipman satın aldığınızda, bu ekipmanın kurulacağı yerin kirasını ödersiniz. Elektrik ve ekipman bakımı için ödeme yaparsınız. Bulut madenciliği yardımı ile bulunduğunuz yerde kurulu olan ekipmanlardan gelir elde edebilirsiniz.

Bulut madenciliği 2015 yılında ortaya çıktı. Kendi fonlarınızı yatırmadan kar elde etmenizi sağlar. Sadece ağa bağlanın ve kar edin. Bu yöntem aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Ekipman satın almaya gerek yok. Madencilik, kiralık tesislerde gerçekleşir.
Yüksek karlılık. Kendi ekipmanınızla madencilik yaparken, ayda %10-50'dir. Bir bulut hizmeti, yılda %600'e kadar kazanmanıza olanak tanır.
Pasif gelir olasılığı. Hizmeti bir kez bağlamak yeterlidir ve otomatik olarak kar sağlayacaktır.
Geniş hizmet yelpazesi.
Madencilikten kazanmaya başlamak için özel bir yazılım (madenci) indirmeniz yeterlidir. Bundan sonra, bilgisayarınızı kullanarak kripto para birimi madenciliği yapabileceksiniz. Kripto para birimlerinin bulut madenciliği, yüksek ekipman maliyetleri olmadan kripto para madenciliği yapmanızı sağlayan bir teknolojidir.

Teknoloji, sisteme yeni kapasiteler çekmeye ve bunları madencilik için kullanmaya dayanıyor. Bilgisayarınız ne kadar güçlüyse, o kadar çok bitcoin kazanabilirsiniz.

Eminim her madencinin mining hesaplama hakkında okuması faydalı olacaktır ve bu sizin büyük başarılar elde etmenize yardımcı olacaktır.

Comments